Özcan Deniz İranlı genç sevgiliyle ilk kez görüntülendi! Kaçacak yer aradılar

Hadi Hadi Meleğim Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile olan olaylı ilişkisine nokta koyduktan sonra kalbini İranlı genç sevgiliye kaptırdı. İkili beraber görüntülenince ne yapacaklarını şaşırdı!

Özcan Deniz İranlı genç sevgiliyle ilk kez görüntülendi! Kaçacak yer aradılar

Özcan Deniz, 50 yaşına merdiven dayamışken kalbini bu sefer 26 yaşındaki İranlı güzel Samar Dadgar'a kaptırdı. Aşkını coşkulu bir şekilde Instagram'dan haykıran Özcan Deniz ile Samar Dadgar ilk kez birlikte görüntülendi.

Kameraları fark edince sakin kalmaya çalışan Özcan Deniz'in aksine Samar Dadgar'ın kaçacak yer araması dikkatlerden kaçmadı.

İkili habercilerin ısrarlı sorularına ise cevap vermekten kaçındı.

"TAM KAYBETTİM DERKEN" AŞKI İRANLI GÜZELDE BULDU

Sevgilisinin fotoğrafının altına yorum yapan Özcan Deniz, "Tam 'kaybettim' dendiği an bulunansın. Vicdansın, baharsın, denizsin, kumsalsın… Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın… İyi ki de 'inatsın', sabırsın. Onca 'yok'luğa sahipleri arasında nadide bir 'var'sın…" ifadelerini kullanarak aşkını ilan etmişti.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 19:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE