Özcan Deniz'e vize şoku... Konserini ertelemek zorunda kaldı

2 Aralık'ta Berlin'de konser vermesi beklenen ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in orkestra ekibinin vize başvurularında sorun yaşandı. Hem oyuncu hem şarkıcı olan Özcan Deniz, vize sorunu nedeniyle Berlin konserini 27 Nisan 2023 tarihine ertelendiği duyurdu.

Özcan Deniz'e vize şoku... Konserini ertelemek zorunda kaldı

Son dönemde rol aldığı dizi ve film projeleri ile adından söz ettiren Özcan Deniz, Berlin'de 2 Aralık'ta konser vermeye hazırlanıyordu. Ancak Özcan Deniz ve orkestra ekibi vize başvurusunda sorunlar yaşandı.

Orkestra ekibi vize işlemleri için geç başvuruda bulunan ve 6 haftadır herhangi bir dönüş sağlayamayan Deniz, sosyal medya hesabından konserini ertelediğini duyurdu. Ünlü şarkıcının yapım şirketi tarafından, "Bilgilendirme" başlıklı yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Sevgili Özcan Deniz hayranları; 02.12.2022 günü Berlin'deki konserimiz için yaklaşık altı haftadır vize başvurusu sonucunu beklemekteyiz. Şu ana kadar olumlu ya da olumsuz sonuç alınamadığı için konserimizi 27.04.2023 tarihine ertelemek zorunda kaldığımızı duyurmak isteriz. Anlayışınız için sonsuz teşekkürler. Görüşmek dileğiyle..."

Özcan Deniz'e vize şoku... Konserini ertelemek zorunda kaldı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER