Ozan Güven’den Yılın Aşkına İlk Tepki!

Ozan Güven’den yıla bomba gibi düşen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkı hakkındaki sorulara ilk tepki geldi. Oyuncunun, Serenay Sarıkaya aşkından sonra Cem Yılmaz ile arasının bozulduğu iddia ediliyordu.

Ozan Güven’den Yılın Aşkına İlk Tepki!

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın aşkı şüphesiz 2020 yılına damga vurdu. Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşı Ozan Güven’den ikilinin aşkına ilk tepki geldi. Oyuncu, detaya girmekten kaçındı.

“O ZAMAN SİZ CEVAP VERİN…”

Önceki gün bir hastaneden ayrılırken görüntülenen Ozan Güven’e Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşamaya başlamasından dolayı Cem Yılmaz'la arasının bozulduğu iddiaları soruldu. Ozan Güven, bu iddiaları “Siz soruyorsunuz, o zaman siz cevap verin” diyerek geçiştirdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 13:22

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE