Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz Aşkına ‘Darbe’ İndi! Davalık Oldular

Ozan Güven’in bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürüldü. Hastaneden darp raporu alan Bulutsuz, kendisinden 17 yaş büyük sevgilisine dava açmaya hazırlanıyor.

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz Aşkına ‘Darbe’ İndi! Davalık Oldular

Ozan Güven’in kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Deniz Bulutsuz ile yaşadığı aşk olaylı bitti. İddialara göre 45 yaşındaki oyuncu, geçen hafta sonu sevgilisi Bulutsuz ile kavga etti.

GÖZÜNE KAN İNDİ…

Sözlü başlayan tartışma, Güven’in sevgilisini darp etmesiyle büyüdü. Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Deniz Bulutsuz, hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un, Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi.

“BİR SAATTEN FAZLA DARP EDİLDİM…”

Ozan Güven'in darp ettiği Deniz Bulutsuz, olayı doğruladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bulutsuz, “13 Haziran Cumartesi günü sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım” ifadelerini kullandı.

Kendisinin evden çıkmasına izin verilmediğini de dile getiren oyuncu, “Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım. Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum” diye ekledi.

DOĞUM GÜNÜNDE İLAN ETMİŞTİ…

Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz mayıs ayında Ozan Güven’in doğum gününü sosyal medya hesabında kutlayarak, aralarındaki aşkı herkese ilan etmişti. Yayınladığı kareye ünlü oyuncuyu etiketleyen Bulutsuz, “İyi ki doğmuş sevgili. ‘El ele olunca bir şey olmaz’ derler” notunu düşmüştü.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 17:09

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE