Ozan Güven Uzun Süre Sonra Ortaya Çıktı: İlk Kez Konuştu!

Deniz Bulut'u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven, uzun süre sonra kameralar tarafından görüntülendi. Soruları yanıtsız bırakan Güven, mahkeme sürecini bekliyoruz demekle yetindi.

Ozan Güven Uzun Süre Sonra Ortaya Çıktı: İlk Kez Konuştu!

Deniz Bulutsuz ile darp iddialarının ardından ortalıklardan kaybolan Ozan Güven, uzun süre sonra kameralara yakalandı. Muhabirler Güven'e şiddet iddialarını sordular. Ünlü oyuncu sorulara 'yargı sürcini bekliyoruz' şeklinde cevap verdi. Ortaya çıkan şiddet olayında Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven'in de ifadeleri ortaya çıkmıştı. Şimdi gözler merakla mahkeme tarihinde. 

"KONU YARGI SÜRECİNDE" 

Kadına yönelik şiddetin arttığı şu günlerde, muhabirlerin 45 yaşındaki oyuncuya çekinceli bir şekilde “İstemeyerek bir şiddet olayına mı karıştınız?” şeklinde soru yöneltmesi dikkatlerden kaçmadı. Güven, “Konu yargı sürecinde” demekle yetinirken muhabirin soru sorma tarzı sosyal medyada eleştiri konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 08:49

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE