Ozan Güven'in Babil'deki Geleceği Belli Oldu! Süre Doluncaya Kadar...

Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz ile yaşadığı şiddet olayı sonrası Star TV'de yayınlanan Babil dizisinde yer alıp almayacağı belli oldu. Dizinin yapımcı firması Ay Yapım, hukuki süreç tamamlanıncaya kadar karşılıklı olarak iş ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız açıklaması yaptı

Ozan Güven'in Babil'deki Geleceği Belli Oldu! Süre Doluncaya Kadar...

Kadına karşı fiziksel şiddet olayıyla kamuoyunun tepkisini çeken Ozan Güven, yeni sezonda ekranlarda olmayacak. Star TV'de yayınlanan Babil dizisinde Egemen Kıvılcım karakterini oynayan Ozan Güven, dizinin kadrosundan çıkarıldı.

ozan güven babil set

OZAN GÜVEN'İN MAHKEME SONUCU BEKLENECEK

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiaları sonrasında Babil dizisindeki akıbeti belli oldu.

Ay Yapım tarafından, yeni sezona hazırlanan Babil dizisi için yapılan açıklamada, “Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hukuki süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır" denildi.

ozan güven halit ergenç

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a karşı "hakaret", "cebir", "hile ve tehdit ile kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "silahla kasten yaralama" suçlarını işlediği iddia edilen ünlü oyuncu Ozan Güven'in Babil dizisine ara verdiği ve diziden ayrıldığı belirtildi.

"KENDİ KARARIYLA AYRILDI"

Ay Yapım’dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

ozan güven

"Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkında yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kendisinin kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sonlandırmış olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız."

MAHKEME 2021 YILININ OCAK AYINDA YAPILACAK

Ozan Güven hakkında 'Kasten öldürmeye teşebbüs’, 'Hürriyetten yoksun bırakma' ve 'Hakaret' suçlarından şikâyetçi olan sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz, savcıya ifade verdikten sonra İstanbul Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nden darp raporu almıştı.

ozan güven babil

Adli tıp uzmanı tarafından hazırlanan raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedilmişti.

Ozan Güven de kendi evinde şiddete uğradığını iddia ederek özel bir hastaneden darp raporu almıştı.

Öte yandan Ozan Güven şiddet iddiasıyla ocak 2021'de hakim karşısına çıkacak. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 00:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE