Ozan Güven Hastanelik Oldu!

Deniz Bulut'u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven, uzun süre sonra kameralar tarafından görüntülenmiş, soruları yanıtsız bırakan oyuncu mahkeme sürecini bekliyoruz demekle yetinmişti. Dün sabah Güven'in kafasının yarıldığı ve özel bir hastanede kafasına dikiş atıldığı öğrenildi.

Ozan Güven Hastanelik Oldu!

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven, dün sabah  Ulus’taki özel bir hastanenin acil servisine giriş yaptı. Hürriyet'in haberine göre Güven, sabaha karşı henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı evinde düştü ve kafası yarıldı. Oyuncunun düşme sonucu kafasında açılan yarasına ise 6 dikiş atıldı. Tedavi sonrası Güven, hastaneyi yine acil kapısından terk etti.

OZAN GÜVEN YERİNE ONUR SAYLAK

Ozan Güven, yaşadığı olaylardan sonra rol aldığı “Babil” dizisinin kadrosundan da ayrılmıştı. Güven’in yerine geçecek ismin Onur Saylak olduğu açıklandı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 10:48

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE