Oyuncu ve Sunucu Fatoş Kabasakal 3 yıl sonra düğün yaptı

Oyuncu ve sunucu Fatoş Kabasakal ile iş insanı Erkan Kayhan, üç yıl önce nikah masasına oturmuştu. Çift, önceki gün düğün yaptı.

Oyuncu ve Sunucu Fatoş Kabasakal 3 yıl sonra düğün yaptı

Pek çok dizi ve filmde rol alan Fatoş Kabasakal, 2018'de iş insanı Erkan Kayhan ile nikah masasına oturmuş ve sade bir törenle dünya evine girmiştİ

fatoş kabasakal

Çok istedikleri halde çift hayallerini gerçekleştirememiştii. Fatoş Kabasal evlendikten kısa süre sonra hamile kalmış, ardından da dünyada koronavirüs salgını başlamıştı.

fatoş kabasakal düğün

Pandemi kısıtlamalarının hafifletilmesinin ardından Kabasakal ve Kayhan'ın geçtiğimiz ay düğün yaptığı ortaya çıktı.Haberi Fatoş Kabasakal Instagram hesabından duyurdu. Düğün fotoğraflarını paylaşan Kabasakal, şu notu düştü. 

Hamilelik ve pandemi süreci araya girince ertelemek zorunda kadığımız düğün seremonimizi niyahet gerçekleştirdik. Geçtiğimiz ay tam da bu gün: 12.08.2021. Ailemiz ve yakın arkadaş çevremizin katıldığı çok eğlenceli bir düğün oldu. Ben mutlu olayım diye hayallerimdekinden bile daha güzel bir düğün seremonisi organize eden eşime, yol arkadaşıma sonsuz teşekkür ediyorum. Seni seviyorum Aşkım. Ve bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayıp gelen herkese de ayrıca teşekkürler. İyi ki varsınız.

 

Çiftin, iki çocuğu bulunuyor.

fatoş kabasakal

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE