Oyuncu Tuan Tunalı Rus Sevgilisine Evlenme Teklifi Etti! Göz Yaşları...

Geçtiğimiz Şubat ayında Tuan Tunalı, Rus sevgilisi Yana, hakkında özel açıklamalarda bulunmuş “Bu sene güzel haberler verebilirim” demişti. Tunalı, bir süredir aşk yaşadığı Rus sevgilisi Yana Mazanova'ya Tataristan-Kazan'da bulunan Kul Şerif Camii önünde evlenme teklifi etti.

Oyuncu Tuan Tunalı Rus Sevgilisine Evlenme Teklifi Etti! Göz Yaşları...

Meslektaşı Hazal Filiz Küçükköse'den olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Tuan Tunalı, bir süredir aşk yaşadığı Rus sevgilisi Yana Mazanova'ya evlenme teklifi etti.Ünlü oyuncu sevgilisinin 'Evet' yanıtının ardından göz yaşlarına hakim olamadı. O anları ise sosyal medya hesabından paylaştı.

SHE SAID YEEEEEEEEEES ????

Tuan Tunalı (@tuantunali)'in paylaştığı bir gönderi ()

Öte yandan Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı dizi setinde tanışıp 7 yıl önce evlenmişti. Çift, 2018 yılının nisan ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Çift, atışmalarıyla sık sık magazin gündemine gelmişti. Kendisi için "Hakkımı helal etmiyorum" diyen eski eşi Tuan Tunalı ilgili de açıklamada bulunan Küçükkköse, "Miladı doldu, son kullanma kullanma tarihi geçti. O yüzden konuşacak bir konu değil gerçekten benim için" demişti.

NE OLMUŞTU?

Evlilik hakkında kesin bir tarih olmadığını dile getiren Tuan Tunalı, “Zamanı gelince neden olmasın. Seven iki insan bu yola girer. Tabi ki aklımdan geçen şeyler var. Bu sene inşallah güzel, hayırlı haberler verebilirim” şeklinde konuşmuştu.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE