Oyuncu Pelin Akil'in Başı Dertte: Kaç Kere Suratımı Tokatladım!

Sosyal medyayı aktif kullanan eşi ve ikiz kızları ile neşeli anlarını paylaşan oyuncu Pelin Akil, bu kez sivrisineklerden dert yandı. Gece uyuyamadığını söyleyen Akil, "Kaç kere suratımı tokatladım!" dedi

Oyuncu Pelin Akil'in Başı Dertte: Kaç Kere Suratımı Tokatladım!

Kendisi gibi oyuncu Anıl Altan ile 2016 yılında evlenen ve geçtiğimiz yıl kızları Alin ve Lina'yı kucağına alan Pelin Akil, çoğu zaman annelik tecrübelerini takipçileriyle paylaşıyor. Bu kez farklı bir konudan dert yanan 34 yaşındaki Akil, gece sivrisinek istilasına uğradığını söyledi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Pelin Akil, gece uyuyamadığını belirtti.

'KAÇ KERE SURATIMI TOKATLADIM!'

Akil, sivrisinekleri öldürmekten keyif almadığını söylese de "Kaç kere suratımı tokatladım!" diyerek, bu durumdan rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.

Pelin Akil, geçtiğimiz haftalarda Alin ve Lina ile çekilen karesini "Benim güzel çocuklarım; siz gösterin, ben izleyeyim. Siz söyleyin, ben dinleyeyim. Hayat böyle sürsün, gitsin..." notuyla yayınlamıştı.

PELİN AKİL KİMDİR?

pelin akl anıl akil ve kızları

Pelin Akil, 17 Nisan 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Makedon göçmeni babası ise Boşnak'tır. İstanbul Üniversitesi Müzikal bölümünde iki yıl boyunca eğitim alan Pelin Akil ardından eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır.

Televizyon ekranlarında 2011 yılında yayımlanmaya başlayan ve 4 sezon süren Arka sıradakiler dizisinde canlandırdığı Zehra karakteri ile adım atmıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile 2016 yılında evlenen Pelin Akil’in 2 çocuğu bulunmaktadır.

Marika'nın Serveti, Abim Geldi, İstanbulname, Depo, Sersefil-Korkuyorum sevgilim ve Rent Müzikali gibi birçok tiyatro ve Aile İşi, Ne Münasebet, Aşktan Kaçılmaz, Kızıl Elma, İnadına Yaşamak, Osmanlı Tokadı, Suskunlar, Seksenler ve Kurt Kanunu gibi dizilerde roller almıştır. Pelin Akil, 1.72 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 18:01

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE