Oyuncu Özgü Kaya Tehdit Edildi! ! 'Ya Benimsin Ya Ölüm'

Ünlü oyuncu Özgü Kaya, kendisini, ‘Ya benimsin ya ölüm’ şeklinde tehdit eden sosyal medya kullanıcısını savcılığa ihbar etti. Kaya'nın şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Oyuncu Özgü Kaya Tehdit Edildi! ! 'Ya Benimsin Ya Ölüm'

Son olarak ‘Kimse Bilmez’de rol alan Özgü Kaya, zor günler geçiriyor. Kaya, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Ünlü oyuncu bir sosyal medya kullanıcısının kendisine, 'Ya benimsin ya ölüm', 'Benden başkasına yar olamazsın, seni bırakmam' şeklinde tehdit içerikli sözler sarf ettiğini kaydetti.

özgğ

KORUMA KARARI TALEP ETTİ

Kendisine gelen mesajlar nedeniyle rahatsızlık duyduğunu ileri süren Kaya, şahsın kimliğinin tespit edildikten sonra koruma kararı verilmesini istedi. Kaya'nın şikâyeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan Kaya’nın avukatı tarafından yapılan açıklamada, “Özgü Kaya, uzun zamandır aynı kişinin farklı hesaplarından kendisine atılan mesajlarla ölümle ve tacizle tehdit edilmektedir. Suç duyurusu ve uzaklaştırma talebimizi yaptık. Ayrıca bu kişinin hesaplarına bağlı telefon ve mail adreslerini tespit ettik. Kimse sosyal medyadan şiddet saçıp yanına kâr kalacağını düşünmesin” ifadeleri kullanıldı.

özgü kaya

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 12:48

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE