Oyuncu Gonca Vuslateri Kötü Haberi Böyle Açıkladı: Korkuyorum

Bir dönem Hakan Altun'la yaşadığı kısa süreli aşkla gündeme gelen Gonca Vuslateri sosyal medya hesabından kötü haberi duyurdu.

Oyuncu Gonca Vuslateri Kötü Haberi Böyle Açıkladı: Korkuyorum

Oyuncu Gonca Vuslateri, yeni tip Koronavirüs'e (Covid-19) yakalandığını duyurdu.

Vuslateri, sosyal medya hesabından, "Sonuç: pozitif. Herkes kendine dikkat etsin. Sıfır anksiyete geçirmeden geçsin gitsin… Amin. Korkuyorum" ifadesini kullandı.

gonca vuslateri koronavirüs

Vuslateri'ye çok sayıda geçmiş olsun mesajı geldi.

TÜRKİYE'DE 17 NİSAN GÜNÜ KORONAVİRÜS TABLOSU BAKIN NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Sağlık Bakanlığı, 17 Nisan koronavirüs için son gelişmeleri ve günlük korona tablosu'nu paylaştı. Bugün açıklanan tabloda vaka sayılarında karamsar durumun devam ettiği görülürken, ağır hasta 3 bin 240 oldu, 52 bin 184 kişinin corona virüsü tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 643 bin 734'e yükseldi.

17 nisan 2021 koronavirüs tablosu

17 Nisan koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Tabloya göre, 319 bin 316 corona virüsü testi yapıldı, 62 bin 606 kişinin testi pozitif çıktı, 288 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 3 bin 240 oldu, 52 bin 184 kişinin korona tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 643 bin 734'e yükseldi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 22:00

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE