Oyuncu Gizem Güven ve Caner Turp boşanıyor

Sihir Annem dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Gizem Güven, 1,5 yıl önce dünyaevine girdiği futbolcu Caner Turp ile boşanma kararı aldı.

Oyuncu Gizem Güven ve Caner Turp boşanıyor

2020 yılında dünyaevine giren Gizem Güven ve futbolcu Caner Turp'tan kötü haber geldi. Ünlü çift, 1 buçuk yıllık evliliklerini, fikir ayrılıkları nedeniyle sonlandırma kararı aldıklarını duyurdu.

Oyuncu Gizem Güven ve Caner Turp boşanıyor

Sihirli Annem dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Gizem Güven, 2020 yılında 10 yıllık sevgilisi Caner Turp ile görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. Gizem Güven, Siverek Belediyespor takımında forma giyen eşi Caner Turp ile ayrılık kararı aldıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Oyuncu Gizem Güven ve Caner Turp boşanıyor

AÇIKLAMA YAPTI

Güven, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2022, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER