Oyuncu Demet Özdemir'in Merak Edilen Lüks Villası!

'Erkenci Kuş' dizisi ile şöhretin zirvesine çıkan Demet Özdemir'in 10 milyonu aşkın takipçi sayısıyla sosyal medyanın en popüler oyuncularının başında geliyor. Hal böyle olunca, Özdemir'in özel yaşantısı da merak ediliyor. Oyuncu Beykoz'da İstanbul'un lüks sitelerinden birinde oturuyor.

Oyuncu Demet Özdemir'in Merak Edilen Lüks Villası!

Ünlü oyuncuya dair en çok merak edilenlerden biri de yaşadığı ev. Yeni dizisi 'Doğduğun Ev Kaderindir' ile bölüm başı ücretine zam yapan oyuncu, Beykoz'da İstanbul'un lüks sitelerinden birinde oturuyor.  İki katlı villanın kendisine ait bahçesi ve havuzu var.

EVİNDEN SIK SIK FOTOĞRAF PAYLAŞIYOR

Genç oyuncu kıyafet odasından, spor salonuna kadar hiçbir detayın unutulmadığı evinden sık sık fotoğraf paylaşıyor.

demet özdemir

'EVDE KAL!'

Demet Özdemir, mart ayında etkisini hissettirmeye başlayan Koronavirüs salgının ardından bu fotoğrafı paylaşmış ve 'evde kal' mesajı vermişti.

demet özdemir

Bir takipçisi ise Özdemir'e "Tabi 500 metrekarede 1 kişi evde kal! Gel sen bir de 75 metrekarelik bir evde 5 kişi kal... Senin için kolay..." sözleriyle katşılık vermişti...

demet özdemir

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 08:46

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE