Oyuncu Ceyda Ateş'ten Eşine Duygusal Paylaşım: İlk Defa 'Baba' Olarak...

Şimdilerde bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy'un yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Ateş, "İlk defa bir 'baba' olarak yeni yaşına adım atıyorsun..." dedi.

Oyuncu Ceyda Ateş'ten Eşine Duygusal Paylaşım: İlk Defa 'Baba' Olarak...

2019 yılında Miami’de nikah masasına oturan ve şimdilerde anne-baba olmak için gün sayan çiftten Toplusoy, 36 yaşına bastı. 24 haftalık hamile olan Ceyda Ateş, eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Buğra Toplusoy ile yer aldığı siyah-beyaz fotoğrafı yayınlayan Ateş, paylaşımına şu notu düştü:

ceyda ateş Buğra Toplusoy

“Hayat arkadaşım, canım Buğra’m… Bu sene senin doğum günün daha bir anlam kazandı kalbimde. Çünkü ilk defa bir baba olarak yeni yaşına adım atıyorsun ve yanında da ilk defa anne olan ben… Seninle bu yolculuk dünyanın en güzel armağanı benim için. Sanırım biraz duygusalım çünkü bebeğimizin yanımızda rüyalara dalmasına çok az kaldı. Kızımızla güzel başlangıçlar ve maceralar bizi bekliyor. Beraber yol aldığımız bu hayatta her gün şükredecek güzelliklerimizin olması tek duam. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.”

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 11:32

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE