Oyuncu Cansu Tosun'dan Kötü Haber! Sevenlerinden Dua İstedi...

Cansu Tosun, Erkan Kolçak Köstendil çifti, geçtiğimiz günlerde oğulları Marsel'i kucaklarına aldı. Güzel Oyuncu, Babaannesi Döne Tosun'un koronavirüs haberiyle yıkıldı. Tosun, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı."Babaannem dualarımız seninle güçlenip çıkacaksın inşallah hastahaneden" notunu düştü.

Oyuncu Cansu Tosun'dan Kötü Haber! Sevenlerinden Dua İstedi...

11 Ağustos 2018'de kendi gibi oyuncu Erkan Kolçak Köstengil ile dünya evine giren Cansu Tosun, zor zamanlar yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde oğulları Marsel'i kucaklarına alan çift koronavirüs haberiyle yıkıldı. Tosun, sosyal medya hesabı üzerinden tüm sevenlerinden dua istedi.

''MESAFENİZİ KORUYUN, MASKENİZİ TAKIN''

Sevilen oyuncu Cansu Tosun Instagram hesabından takipçilerini üzen bir haber paylaştı. Babaannesi Döne Tosun'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını belirten güzel oyuncu sevenlerinden dua istemeyi ihmal etmedi. Şu an babaannesinin hastahanede koronavirüs tedavisi gördüğünü belirten sevilen oyuncu virüse karşı yapılan uyarıları yineledi. Herkesi kurallara uymaya devam etti.

cansu tosun

Sosyal medya hesabından kendisi gibi oyuncu olan Erkan Kolçak Köstendil'le olan düğün karesini paylaşan Cansu Tosun bu sefer takipçileriyle endişe verici bir haber paylaştı. Babaannesi Döne Tosun'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını paylaşan Tosun "Babaannem dualarımız seninle güçlenip çıkacaksın inşallah hastahaneden" notunu düştü.

Bayramdan sonra artan koronavirüs vakalarına dikkat çeken başarılı yıldız herkesi önlemlere uymaya davet etti. Tosun, "Mesafenizi koruyun, maskenizi takın. Bazen bitmiş gitmiş gibi hissettiriyor bize biliyorum ama azalmadı. Çoğalmaya hızlıca devam ediyor" cümlelerini kurarak hayati önem taşıyan bir hatırlatma yaptı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 08:26

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE