Oyuncu Büşra Develi Caroline Koç’un yeğeni Cem Aktay ile ayrıldı

2019 yılından beri gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Oyuncu Büşra Develi ile Cem Aktay ayrıldı mı? Develi ile Aktay'ın ilişkisi neden bitti? İşte detaylar...

Oyuncu Büşra Develi  Caroline Koç’un yeğeni Cem Aktay ile ayrıldı

büşra Develi, 3.5 yıllık sevgilisi Burak Deniz’den ayrıldıktan sonra 2019'da  Cem Aktay’la aşk yaşamaya başlamıştıİlk kez Beyoğlu Asmalımescit’te el ele görüntülenen çift, geçen ağustos ayında Instagram hesabında paylaştıkları fotoğrafla aşklarını herkese ilan etmişti.

büşra develi cem aktay

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç’un kardeşi Madeleine Giraud’un ilk eşi Halil Aktay’la evliliğinden olan Cem Aktay, ünlü oyuncuyla ilişkisini bir adım daha ileri taşıma kararı almış. Aktay, Develi’yi ailesiyle tanıştırmak için memleketi Aydın’a götürmüştü.

büşra develi

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre Büşra Develi, tüm pandemi sürecini sevgilisinin Söke’deki çiftliğinde geçirmişti. Ancak çiftten kötü haber geldi. Daha önce bir kez ayrılıp barışan çift, bu kez ilişkilerini kesin olarak sonlandırdı. Cem Aktay'ın Büşra Develi’nin kıskançlıklarından çok bunaldığı için böyle bir karar aldığı iddia edildi.  Daha önce de Develi ile benzer sorunlar yaşay.an Aktay’ın bu kez çok kararlı olduğu konuşuluyor.
Önceki gün 28’inci yaşına giren güzel oyuncu ise dostlarıyla yaptığı kutlamadan fotoğraflar paylaşarak, “Ben iyiyim” mesajı verdi.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE