Öykü Serter Cesur Pozlarıyla Sosyal Medyayı Salladı!

Ünlü sunucu Öykü Serter, cesur pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Başarılı sunucunun genç kızlara taş çıkartan kusursuz fiziği takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı.

Öykü Serter Cesur Pozlarıyla Sosyal Medyayı Salladı!

TV 8 ekranlarına gelen ve fenomen haline dönüşen İşte Benim Stilim yarışmasının sunuculuğunu yapan Öykü Serter, uzun süredir ekranlardan uzaktaydı. Survivor Panaroma programında sunuculuk ve yorumculuk görevini yerine getiren güzel isim bir yandan da DJ performanslarıyla dikkatleri çekiyordu. Sunculuk kariyerine ara veren Öykü Serter adeta inzivaya çekildi.

öykü serter

45 yaşındaki başarılı sunucu sosyal medyadan paylaştığı pozlarla hayranlarıyla hasret giderdi. Güzel sunucunun paylaşımları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Başarılı ismin genç kızlara taş çıkartan kusursuz fiziği takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı.

SEKSİ POZLAR VERDİ

Güzel sunucu Öykü Serter fotoğrafçı arkadaşının objektifine seksi pozlar verdi. Yapılan çekimleri ünlü sunucu kendi sosyal medya hesabından yapmayı ihmal etmedi.

öykü

Serter gönderisine sonbahar yaprağı ve kalp emojisi koydu. Serter’in fotoğrafları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sevilen sunucunun hayranları yorumlarında Öykü Serter’e duydukları özlemi dile getirdi.

öykü

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 08:57

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE