Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

Survivor’dan elenmesinin ardından sevgilisi İsmail Berhan’dan evlenme teklifi alan Öykü Çelik, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Müstakbel eşinin yanına gitmeden muhabirlerle sohbet eden güzel oyuncu, Survivor'daki takım arkadaşı İsmail Balaban'ın yaşadığı olayla ilgili konuştu.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

Öykü Çelik, önceki gün Bebek’te yeni aracını park ederken görüntülendi. Sevgilisinin sahibi olduğu galeriden kendisi için tahsis edilen cipi park etmeye çalışan oyuncu, maddi hasarlı kaza geçirdi. Aracın arka kısmını sürten Çelik, sevgilisinin yanına gitmeden ayaküstü soruları yanıtladı.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

“BEKLEDİĞİM BİR ŞEYDİ…”

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre ‘Survivor’dan elenmenizin ardından ada karıştı’ sözlerine Çelik, “Zaten beklediğim bir şeydi. Ben orada olduğum için insanlar biraz daha sakin görünüyorlardı, ben arayı buluyordum. Ben bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. İnanılmaz bir kaos oldu. Aslında çok kötü bir şey değil, herkes cebindeki taşları döksün konuşulacaksa konuşulsun rahatlasınlar daha iyi” dedi.

Oyuncu, sözlerine "Bu süreçte arkadaşlarım elendi; Doğan, Çağrı, İlayda. Bir yandan çok üzülüyorum elendiklerine bir yandan aşırı seviniyorum. İnanılmaz özledim onları, oradaki dostluk çok başka bir şey oluyor. Hayatımın en zor zamanlarını paylaştım onlarla, benim için çok değerliler. Gelmelerini bekliyorum ama gelseler de görüşemeyeceğiz 20 gün kapalıyız” diye devam etti.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

“BELKİ ÇÖZEBİLECEKLERİ BİR ŞEY…”

'Survivor'da İsmail Balaban’ın yaşadığı olay hatırlatılıp, 'Siz de sevgilinizden uzak kaldınız. Aynı şeyleri siz yaşasanız ne tepki verirdiniz? Oradaki psikoloji nasıldı?' sorusuna; Öykü Çelik, "Yıkılırdım, yıkılırdım. Orada elin kolun bağlı hiçbir şey yapamıyorsun" dedi.

Çelik, "Belki bir arada olsalar çözebilecekleri bir şey. Şöyle bir durum var; anne de çok hassas, dolayısıyla belki İsmail’le Gamze’nin çözebileceği bir şey ama şu an için çözemeyebilirler. Kafası onunla kalacak, daha bir buçuk ay var. Ben İsmail’in finale gideceğine inanıyorum, bu süreçte nasıl olacak bilmiyorum. Kızla daha önce normal konuştular da hayırlısı neyse o olur. Nasiplerinde varsa barışırlar. Anladığım kadarıyla annelerin gönlü kırık, geçmiş olsun” diye devam etti.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

“YARIŞMAYI TERK ETME ŞANSINIZ YOK…”

"Siz yaşasaydınız yarışmayı bırakıp, dönmeyi düşünür müydünüz?" sorusuna Çelik, "Yıkılırdım. Yarışmayı terk edeyim diye bir şey olmazdı. Yarışmayı terk etme gibi bir şansınız yok. Bu arada düşüncelerimi söylüyorum sadece. Ne olduğunu öğreneyim, müdahale edeyim ya da sadece barışmak adına değil, ne olduğunu bilmek adına. Ya da bitmişse ben de burada o performansımı, mutsuzluğumu burada çıkartırdım. İnsan olarak ikisinden birini yapardım. İsmail’in ben devam edeceğini, bunun ona güç vereceğine inanıyorum. Hayat hikayesinde çok zorluklar var, gerçekten. O zorluklardan güç almış biri. Bu durumu yarışmaya pozitif yansıtacağını düşünüyorum. Düşünsenize askerdesiniz sevgiliniz bir anda, gerçekten çok zor yani" şeklinde cevap verdi.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

NE OLMUŞTU?..

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'de iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı, aileleriyle telefonla konuşmuştu. Uzun zaman sonra annesinin sesini duyan İsmail Balaban, önce büyük bir sevinç yaşadı ardından hayal kırıklığına uğramıştı. Annesinin "Oğlum, senin bırakıp gittiğin gibi değilmiş hiçbir şey burada. O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" sözleri şoke etmişti.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

“NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM…”

Açıklama yapan İsmail, "Böyle hiçbir şey beklemiyordum. Annem gerçekten melek gibi birisidir. Kolay kolay kimseye sitem etmez. O kadar büyük bir şey oldu ki annem dört aydır çok kötü durumdayım diyor. Sadece yaşanılanları merak ediyorum. Demek ki çok önemli şeyler oldu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Öykü Çelik İsmail Balaban Sessizliğini Bozdu! ‘Beklediğim Bir Şeydi…’

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 00:20

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE