Osman Sınav’dan Öykü Gürman’a Veto!

Öykü Gürman, bir dönem burnuna estetik yaptırmak istediğini ancak rol aldığı ‘Sen Anlat Karadeniz' dizisindeki karakteri nedeniyle bu kararından vazgeçtiğini söyledi.

Osman Sınav’dan Öykü Gürman’a Veto!

Öykü Gürman, Deniz Akkaya ve Uzm. Dr. Yusuf Topal’ın sunduğu ‘Biz Bize’ adlı programa konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Gürman, bir dönem yapımcı Osman Sınav'dan veto yediğini söyledi.

“BURNUMU YAPTIRMAYI DÜŞÜNDÜM…”

“Burnumu yaptırmayı düşündüm” diyen Öykü Gürman, ancak Osman Sınav’ın bunu kabul etmediğini söyledi. “Bütün oyuncularda da oyuncu botoksu denilen bir şey var” şeklinde sözlerine devam eden Gürman, “‘Sen Anlat Karadeniz' dizisinde Osman Sınav asla hiçbir şey yaptırmamam gerektiğini, o karaktere uygun olduğunu söyledi” dedi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE