Onur Büyüktopçu: Ünlüler Dünyası Ne Pismiş

2.Sayfa programına sunucu-oyuncu Onur Büyüktopçu konuk oldu.Özel hayatına dair açıklamalar yapan Büyüktopçu, ‘ünlüler dünyası ne kadar pis bir dünyaymış bilseydim girmezdim’ dedi.

Onur Büyüktopçu: Ünlüler Dünyası Ne Pismiş


Onur Büyüktopçu, 'Daha önce hiç ihanete uğradın mı ?' sorusuna ''İhanete uğradım. Sevgili olarak değil, çok değer verdiğim arkadaşlarımın arkamdan bir laf bile söylemesi yüzüme gülüp arkamdan konuşması bu bile ihanettir. Bu olay bizim camiada çok.Biraz da insan ilişkileriyle ilgi bir şey… Bu yüzden ben biraz daha mesafeli oldum insanlara karşı. Hele ki ünlü olduktan sonra insanlar açığını yakalama peşindeki… Giydiğin kıyafet, takıldığın insanlar gittiğin mekanlar ne olursa olsun ünlülerin biraz daha çeki düzen vermesi gerekir. İki-üç senedir arkamdan neler çevrildiğini çok duydum.'' diyerek cevap verdi.

Onur Büyüktopçu, sanat camiasında yaşamış olduğu olumsuzkları şu sözler ile ifade etti; ''Benimle tanışan, görüşen sonra yapımcıma gidip ‘Onur’un elinden al bu işi, bana ver’ diyen bir sürü insan da var, yok değil. Benim kulağıma geliyor bunlar ama ben susmayı tercih ediyorum. Herkesin ayıbı kendine!O insanları gördüğüm zaman selam veriyorlar bana kafamı çeviriyorum. ‘N’aber Onur’ diyor sadece kafa selamı veriyorum o kadar. Anlıyordur herhalde. Çok varmış o tarz insanlar bilseydim ünlü falan olmak istemezdim. Ne kadar pis bir dünya herkes birbirinin kuyusunu kazma peşinde.''şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 15:59
YORUM EKLE