'Onu da Bize Kilitleyeceler' Diyen Elçin Sangu Seksi Dansıyla Büyüledi

Türkiye'de yaşanan Covid-19 aşısı sorunu için sosyal medyada başlatılan çözüm arayışlarına yaptığı yorumla gündem olan Elçin Sangu, seksi dansıyla izleyenleri büyüledi.

'Onu da Bize Kilitleyeceler' Diyen Elçin Sangu Seksi Dansıyla Büyüledi

Oyuncu Elçin Sangu, Türkiye’de yaşanan Covid-19 aşısı sıkıntısına ince bir göndermede bulundu.

Elçin Sangu

"ACUN ILICALI CANLI YAYINDA AŞI PARASI TOPLASIN"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamalarının ardından bir Twitter kullanıcısının “Acun Ilıcalı’yı ülkeye çağırın, canlı yayın yapıp aşı parası toplayıp bizi aşılatsın. Başka çare kalmadı” şeklindeki ironik paylaşımını alıntılayan gazeteci Makbule Cengiz, “Yemin ederim benzer bir şeyi Haluk Levent yapar diye konuştuk bugün. Yani artık biz kendi aramızda para toplayıp halledeceğiz bari aşıyı getirin bir şekilde, yeter!” diye yazdı.

elçin sangu

"ONU DA BİZE KİLİTLEYECEKLER MATMAZEL"

Elçin Sangu ise Cengiz’in paylaşımına eleştirel bir tweetle destek verdi. Cengiz’e, “Aşıyı da bize kilitleyecekler matmazel” yazan Sangu, aşılamada hala istenilen yolun alınamamasına ince bir göndermede bulundu.

SEKSİ DANSIYLA BÜYÜLEDİ

Elçin Sangu, aşı konusundaki tespitini yaptıktan sonra sosyal medya hesabından ilk kez bir dans videosunu paylaştı.

Oldukça hareketli ve seksi figürleri büyük bir başarıyla sergileyen Elçin Sangu'nun dans videosu kısa süre içinde büyük beğeni aldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 21:53

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE