Ömür Gedik mayolu paylaşımı ile neye tepki gösterdi?

Cinsel içerikli paylaşımıyla gündeme gelen Ömür Gedik bu kez de mayolu fotoğrafını paylaşarak ''Black Friday rezalettir'' diyenlere tepki gösterdi.

Ömür Gedik mayolu paylaşımı ile neye tepki gösterdi?

Cinsel içerikli paylaşımı olay olmuştu! Ömür Gedik'ten mayolu gönderme!

Yaptığı cinsel içerikli paylaşımla tepki çeken Ömür Gedik, mayolu fotoğrafı üzerinden "Black Friday rezalet değildir" mesajıyla dikkat çekti.

"TOP SENDE"

Gedik siyah mayosuyla havuzda verdiği pozunu paylaşarak, "Black Friday rezalet değildir, aklı başında olanların mutluluk kaynağıdır. Bu cumayı rezalete çevirecek olanlar kendini kaybedenler olacaktır. Şu mayonun fırfırlısı da olsun, paltonun kemeri güzel onu da alayım kafası batırır. Yani, kısacası, özeti, top sende" notunu düştü.

TAKİPÇİLERİ ANLAM VEREMEDİ

Gedik'in paylaşımına neden mayolu fotoğraf koyduğunu ise takipçileri çözemedi. Sosyal medya kullanıcıları ünlü ismi eleştiri yağmuruna tuttu.

"DİKKATİ BAŞKA YERE ÇEKMEK İSTEDİM"
Ömür Gedik, "Geceye mesajım... Seks diyorum" yazılı bir notla muz fotoğrafını paylaşmasının nedenini ise "Dün yaptığım paylaşımı anlayanlar çok iyi anladı ama anlamak istemeyenler başka yerlere çekmeye çalıştı. Dünyada da öyle Türkiye'de de böyle. İnsanların dikkatini belirli bir noktaya çekmek için ya futboldan bahsedeceksiniz ya da cinsel içerikli bir paylaşım yapacaksınız. İşte o zaman herkesin dikkati hop o noktaya çevriliyor" diyerek açıklamıştı.

 

Ecem Köksal

YORUM EKLE