Ömür Gedik Bodrum'da sezonu açtı! Düzgün fiziğiyle nefes kesti

Ünlü köşe yazarı Ömür Gedik, yaz sezonunu Bodrum'da açtı. Otoimmün hastalığı ile mücadele eden Gedik, sağlıklı ve fit kalmanın sırrını da açıkladı.

Ömür Gedik Bodrum'da sezonu açtı! Düzgün fiziğiyle nefes kesti

Gazeteci Ömür Gedik, Bodrum'da sezonu bomba gibi karşıladı. Tedavisi olmayan Otoimmün hastalığına yakalandığını itiraf eden Ömür Gedik, daha önce yaptığı açıklamada, "Domates, patates, patlıcan, soya, biber ve kahveyi de teker teker hayatımdan çıkararak sonuca etkilerini değerlendireceğim." şeklinde konuşmuştu.

ömür gedik

"KAHVEYİ EKSİK ETME"

Bodrum'da düzgün fiziğiyle objektiflere poz veren Ömür Gedik, sağlıklı ve fit kalmak için bu sefer yeni bir formül açıkladı. Gedik, "Merhaba yaz. Kilo almama formülümü bu fotoğraflarla açıklıyorum; günde bir öğüne düş, bak ama yeme, su ve kahveyi eksik etme" mesajı paylaştı.

ömür gedik

"HASTALIĞIMIN TEDAVİSİ YOK"

Ömür Gedik yakalandığı Otoimmün hastalığı ile ilgili, "Bunun nedenlerinden bir tanesi normalde negatif olması gereken HLAB27 geninin bende pozitif olması. HLAB27'nin pozitif olması kişinin virüslere yakalanmasını engelliyor ama diğer yandan da otoimmün hastalıklara yatkın olmasına neden oluyor.

ömür gedik

Bendeki otoimmün hastalık romatoid artrit, yani iltihaplı romantizma kronik bir inflamatuar bozukluk aslında. Bulaşıcı değil, neden kaynaklandığı bilinmiyor ve eklem, akciğer, kalp ve kan damarlarına saldırabiliyor. Tedavisi yok!
" açıklaması yapmıştı.

ömür gedik

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2021, 20:29

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE