Olay Kavga! Gülşah Saraçoğlu ile Tuğçe Tayfur Birbirine Girdi!

Ünlü modacı ve aynı zamanda sunucu Gülşah Saraçoğlu, olaylı bir şekilde ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ile yeniden bir araya geldi. Saraçoğlu, Göz’le barıştıktan sonra Göz’ün eski sevgilisi Tuğçe Tayfur’a göndermede bulundu. Saraçoğlu’nun bu göndermesine Tuğçe Tayfur'dan olay yanıt geldi.

Olay Kavga! Gülşah Saraçoğlu ile Tuğçe Tayfur Birbirine Girdi!

Doya Doya Moda programında sunuculuk yapan modacı Gülşah Saraçoğlu, olaylı bir şekilde ayrıldığı Gökhan Göz ile kaldıkları yerden devam etmeye karar verdi. Saraçoğlu, yeniden barıştığı sevgilisi Gökhan Göz’le çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Saraçoğlu, sosyal medyada açtığı bir canlı yayında Gökhan Göz’ün eski sevgilisi Tuğçe Tayfur’a sataşınca, kavganın fitilini ateşlemiş oldu.

Olay Kavga! Gülşah Saraçoğlu ile Tuğçe Tayfur Birbirine Girdi!

TUĞÇE TAYFUR’DAN YANIT GECİKMEDİ
Gülşah Saraçoğlu, sevgilisi Gökhan Göz’ün önceki ilişkileriyle ilgili “çer çöp” ifadelerini kullanması üzerine, Tuğçe Tayfur sosyal medya hesabından “Sen de mi Brütüs? Ama maalesef prim yok” paylaşımını yaptı. Tayfur bununla da yetinmeyip paylaştığı fotoğrafın fonuna da “Teyze” şarkısını ekleyerek Gülşah Saraçoğlu’nu tiye aldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER