Oktay Kaynarca ve Kerem Alışık'tan Sürpriz Buluşma! Yeni Proje mi Geliyor?

Usta oyuncular Oktay Kaynarca ile Kerem Alışık önceki gün Bebek Otel’in çıkışında kameralara yakalandı. Gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştiren ikili, “Yeni proje için mi bir araya geldiniz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

ATV’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerinin başrol oyuncuları Oktay Kaynarca ile Kerem Alışık geçtiğimiz gün Bebek Otel’in çıkışında kameralara takıldı.

Oktay Kaynarca ve Kerem Alışık'tan Sürpriz Buluşma! Yeni Proje mi Geliyor?

“OKTAY ÇOK GÜZEL KONUŞUR..”
İkilinin acelesi olduğu görülürken, Kerem Alışık arabasının geldiğini söyleyerek röportaj topunu “Oktay çok güzel konuşur” sözleriyle yakın dostu Oktay Kaynarca’ya attı.

Kerem Alışık’ın uzun süredir İstanbul’a zor gidip geldiğini söyleyen Oktay Kaynarca, “Yüzünü göreyim dedim. Beraber yemek yemedik” diye konuştu.

“30 YILLIK ARKADAŞIM..”
İkiliye “Buluşmanın amacı yeni proje mi?” sorusu soruldu. Oktay Kaynarca, “Ne projesi oğlum? Adam benim 30 yıllık arkadaşım” cevabını verdi. Kerem Alışık ise, “Oktay benim dostum, kardeşim” diye konuştu.

“ARKADAŞLARIMIZI GÖRÜYORUZ..”
Geçtiğimiz gün de Mahsun Kırmızıgül ile bir araya gelen Oktay Kaynarca bu buluşmanın hatırlatılması üzerine “Denk geliyoruz, arkadaşlarımızı görüyoruz işte” ifadelerini kullandı.

Oktay Kaynarca ve Kerem Alışık'tan Sürpriz Buluşma! Yeni Proje mi Geliyor?

Gazetecilere poz veren ikili ayrı yönlere doğru ilerlerken Kerem Alışık’ın bir anlık takılması gülüşmelere neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER