Oktay Kaynarca'nın Sevgilisi Gizem Acar Hamile Mi? Açıklama Geldi...

Oktay Kaynarca'nın 6 aydır aşk yaşadığı 25 yaşındaki sevgilisi Gizem Acar'ın 3 aylık hamile olduğu iddia edildi. Söz konusu iddiaların gündem olması üzerine Kaynarca'dan sert bir açıklama geldi.

Oktay Kaynarca'nın Sevgilisi Gizem Acar Hamile Mi? Açıklama Geldi...

'zamazingo_sey' adlı Instagram sayfası Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol oynayan Oktay Kaynarca'nın sevgilisi Gizem Acar'ın üç aylık hamile olduğu olduğunu iddia etti. Söz konusu iddianın gündem olması üzerine Kaynarca'dan sert bir açıklama geldi.

zamazingo

SERT BİR DİLLE YALANLADI! 

"Her sabah kalktığımızda gün geçmiyor ki bir saçmalık bir iğrençlik bir yalanla karşılaşmayalım.." şeklinde sözlerine başlayan Kaynarca, devamında şu ifadeleri kullandı: ''Kendi adıma söylemek isterim ki, kendimle ilgili benden duymadığınız herşey yalandır. Ve benim adıma bunu yapan herkesle ilgili yasal mücadelem devam edecektir."

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Kaynarca, yaklaşık 6 aydır birlikte olduğu model ve oyuncu Gizem Acar ile ilk kez Bodrum'da yakalanmıştı. Sosyetik çift Yelda-Hakan Tiftik ile iskelede sohbet eden oyuncunun keyfi kameraları görünce kaçmış ve kameralara ters ters bakarak tepkisini belli etmişti.

Öte yandan dizi ve reklam filmlerinde rol alan 25 yaşındaki Gizem Acar ile Oktay Kaynarca'nın arasında 30 yaş fark var. İlk kez görüntülenen çift sosyal medyada olay olmuştu .

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER