Oktay Kaynarca'dan 'Reynmen' yanıtı

İzlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin usta oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medya sayesinde yalan yanlış haberlere bizzat cevap verebilmenin faydalı olduğunu söyledi. Kaynarca, "Reynmen'i takip ediyor musunuz?" sorusuna da yanıt verdi.

Oktay Kaynarca'dan 'Reynmen' yanıtı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, alışveriş sonrasında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon çekimlerinin başladığını müjdeleyen Kaynarca, oyuncu Nurgül Yeşilçay ile birlikte komedi türünde bir tiyatro oyununa çalıştıklarını söyledi.

"Biz oyuncular kendimizi bileyleriz"

Dizi-film oyuncularının son dönemde tiyatroya yönelmesi hakkında görüşleri sorulan 54 yaşındaki oyuncu, "Tiyatro meşakkatli bir iştir. Oyuncunun performansı sahne üzerinde daha iyi belli olur. Konservatuarlarda öğretilen düsturlardan biri de; sahne, oyuncunun bileylenme yeridir. Biz oyuncular bazen sahneye çıkıp kendimi bileyleriz. Sonra işimize devam ederiz" diye konuştu.

"Sosyal medyada herkes doğru yazmak zorunda"

Sosyal medyayı haber almak maksadıyla, gazete gibi kullandığını belirten Oktay Kaynarca, kendileri hakkında yalan yanlış haberler yayıldığında, bizzat sosyal medya aracılığıyla bunlara cevap verebildiğini, bunun da çok faydalı ve doğru olduğunu söyledi.

"Herkes doğru yazmak zorunda, çünkü bir doğrusunu söylüyoruz" diyen tecrübeli oyuncu, sosyal medyayı takip ettiğini fakat çok sık kullanmadığını ifade etti.

Oktay Kaynarca evlenecek mi?

Sosyal medyadan evlilik tekliflerinin geldiğini belirten Kaynarca, şu an değil hayranıyla evlenmeyi, herhangi biriyle evlenmeyi düşünmediğini vuguladı.

"Reynmen'i takip etmiyorum"

"Son günlerin fenomen ismi Reynmen'i takip ediyor musunuz?" sorusu sorulan ünlü oyuncu, Reynmen'i takip etmediğini ve bilmediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 03:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER