Oğuzhan Özyakup ve Melisa Aslı Pamuk’tan Müjdeli Haber! Evleniyorlar...

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile futbolcu Oğuzhan Özyakup’tan müjdeli haber geldi. Çiftin bu yaz evlenme kararı aldığı öne sürüldü.

Oğuzhan Özyakup ve Melisa Aslı Pamuk’tan Müjdeli Haber! Evleniyorlar...

Yaklaşık iki yıldır birlikte olan oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile futbolcu Oğuzhan Özyakup'un bu yaz evlenme kararı aldığı öne sürüldü. Geçtiğimiz aylarda Melisa Aslı Pamuk'a sessiz sedasız evlenme teklif eden Oğuzhan Özyakup, düğün planlarına başladı.

DÜĞÜN HOLLANDA’DA…

İddialara göre ikilinin nikahı, çiftin doğup büyüdüğü Hollanda'da gerçekleşecek. Ligin sona ermesi ve pandeminin etkilerinin azalmasıyla nikah masasına oturmayı planlayan çift, tarih olarak yaz aylarını düşünüyor.

İkili, Hollanda'nın ardından İstanbul’daki dostları için bir kutlama organize etmeyi de planlıyor.

Oğuzhan Özyakup ve Melisa Aslı Pamuk’tan Müjdeli Haber! Planlar Başladı…

GÖRÜMCESİYLE TATİLDE…

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk, yaz tatilini Oğuzhan Özyakup’un kardeşi Şermin ile geçirmişti. İkilinin bu görüntüleri 'Melisa aile girdi' olarak yorumlanmıştı. Yaklaşık iki yıldır birlikte olan mutlu çift ilişkilerini gözlerden uzakta yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 13:44

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE