Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’li Sinema Filmi Müjdesi!

Oğuzhan Koç, önceki gün annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç ile birlikte Etiler Elbet isimli bir restoranda yemek yedi. Çıkışta magazinburada.net’in sorularını yanıtlayan Koç, hayranlarına müjdeyi verdi.

Demet Özdemir ile yeni bir aşka yelken açan Oğuzhan Koç, geçtiğimiz akşam annesi Kıymet Koç ve babası Bahattin Koç ile bir araya geldi. Etiler’de bir restoranda yemek yerken görüntülenen Koç, çıkışta magazinburada.net mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’li Sinema Filmi Müjdesi!

“HAYAT NORMALE DÖNSÜN DİYE BEKLİYORUZ..”
“Hayat biraz normale dönsün diye bekliyoruz” şeklinde konuşan Oğuzhan Koç, “Biz yine hiçbir şey yokmuş gibi işimize, güzümüze devam ediyoruz. Şarkılar çıkarıyoruz…” dedi.

SİNEMA FİLMİ MÜJDESİ
Hayranlarına beyazperde müjdesi veren Koç, “Belki bir sinema filmi ihtimalimiz var. Yazın belki onu çekeriz eğer konserler yapamayacaksak… Yine yüzümü sinemaya, diziye dönebilirim. Onun dışında her şey bildiğiniz gibi” şeklinde konuştu. 

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’li Sinema Filmi Müjdesi!

“KOMİK BİR HİKAYE DEĞİL..”
Filmin detaylarına dair de konuşan şarkıcı, “Aklımda bir fikir var, onu gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğimi çalışıyorum şu an” dedi. Senaryosunu kendisinin yazdığını söyleyen Oğuzhan Koç, “Benim üzerimde çalıştığım bir hikaye var. Çok komik bir hikaye değil… Komedi-drama karışık diyebilirim” ifadelerini kullandı.

Kendisinin de projede yer alacağının sinyalini veren Koç, “İbrahim Büyükak’ın Exxen’deki dizisinin bir bölümünde konuk oyunculuk yaptım. Onun da ilk bölümü 19 Haziran’da yayınlanıyor. Orada beraberiz” diye konuştu.

“HALİT ERGENÇ’İN HASTASIYIM..”
Projesinde kimle çalışmak istediği de sorulan Oğuzhan Koç, “Ben Halit Ergenç’le oynamak isterim. Hastasıyım Halit Ağabeyin… İzlediğim en iyi oyunculardan biri… Öte yandan Haluk Bilginer, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz’ın da oyunculuğunun da hastasıyım. Çok var hayranı olduğumuz. Keşke imkan olsa, bir gün bir yerde denk gelsek, birlikte çalışsak… Onlara beğendirebileceğimiz bir şey yazabilirsek bir gün çok güzel olur, çok mutlu oluruz” ifadelerini kullandı. 

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’li Sinema Filmi Müjdesi!

“NEDEN OLMASIN?”
Yeni projesinde Demet Özdemir’e teklif götürüp götürülmediği de sorulan Koç, “Neden olmasın… Ama hiç konuşmadık böyle bir şey. Ama her şey mümkün hayatta” dedi.

“DEMET’İN DE HASTASIYIZ..”
Konu aşk hayatına gelince ve sevgilisinden açılınca “Bak benim hemen yanaklarımı kızartacak yerlere getirdiniz konuyu” diyerek gülümseten şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Demet’in de oyunculuğunun da hastasıyız. Öyle bir ihtimal olursa çok güzel olur. Ama hiç böyle bir şey konuşmadık.”

Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’li Sinema Filmi Müjdesi!

EVLİLİK SORUSUNA CEVAP VERMEDİ
Evlilik konusu açılınca sorulara yanıt vermek istemeyen Oğuzhan Koç, arabada bekleyen anne ve babasını işaret ederek, “Şimdi onların hepsini konuşacağız işte” dedi ve sonrasında aracına binerek uzaklaştı.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 08:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Biricik
Biricik - 2 yıl Önce

Oğuzhan koç'u çoooook seviyorummmmmmmm

SIRADAKİ HABER