Oğuzhan Koç'un büyük pişmanlığı

Sanat galerisinden çıkarken uzatılan mikrofonlara konuşan Oğuzhan Koç, Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde verdiği konseri unutamayacağını söyledi. Koç, sakallarını kesmesiyle ilgili de ilginç bir değerlendirmede bulundu.

Oğuzhan Koç'un büyük pişmanlığı

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç, katıldığı bir etkinlik sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Hem İstanbul'da, hem ülkemizde kültür sanat etkinliklerinin sayısının artmasını istediğini belirten Koç, katıldığı kültür sanat etkinliğinde çok güzel eserler gördüğünü söyledi.

"Kökü bende, sorun yok"

Sakallarını kesen 34 yaşındaki şarkıcı, muhabirlerin "Sakallarınız uzamış" değerlendirmesine, "En son lisede böyle ciddi ciddi tıraş olmuştum. Çocuk gibi oldum, arkadaşlarım 'Git' diyorlar. Ülkede sinek kaydı tıraş bitti, ben gittim tıraş oldum. Kökü bende, sorun yok" yanıtını verdi.

Oğuzhan Koç, Harbiye'yi unutamıyor

Geçtiğimiz hafta Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde ilk kez sahne alan Oğuzhan Koç, konserin şahane geçtiğini, şarkılarında seyircilerin kendisine eşlik etmesinden çok mutlu olduğunu dile getirdi.

"Babam benden daha ünlü"

Konsere babası Bahattin Koç'un da geldiğini kaydede ünlü şarkıcı, babasının şu an kendisinden daha ünlü olduğunu, karşılaştığı herkesin kendisine, babasını sorduğunu belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 03:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER