Oğuzhan Koç Tuzağa Düşmedi! ‘Ben Bu Topları Yer Miyim?’

Oğuzhan Koç, Bebek’te bir mekan çıkışında görüntülendi. Muhabirlerle kısa sürede sohbet eden Koç, Acun Ilıcalı’nın yanına geldiğini söyledi.

Oğuzhan Koç, geçtiğimiz akşam Bebek’te kameralara yakalandı. Uzun bir süredir Acun Ilıcalı ile görüşemediğini ifade eden yakışıklı oyuncu, “Acun abinin yanına uğradım. Şimdi de ofise gidiyorum” dedi.

Geçtiğimiz yaz dönemi Acun Ilıcalı ve İbrahim Büyükak sürekli ayak tenisi oynayan yakışıklı oyuncuya ayak tenisinde iddialı olup olmadığı soruldu. Ayak tenisinde iddialı değilim diyen Koç “Bütün yaz yenildik. Ben artık iddialı konuşmaktan vazgeçtim. Bütün yazı mağlubiyetle geçirdik, artık galibiyet beklemiyorum” diye konuştu.

"YER MİYİM BEN BU TOPLARI?"

Muhabirin “Acun bey özellikle sormamızı istedi. Aşk hayatınız nasıl gidiyor” sorusuna  kaçamak cevap veren Koç, “Acun abi muhtemelen topu uzaklaştırmak için bana atmıştır. Bir şey olsa Acun abiye anlatırdım” diye cevap verdi.
Başka bir muhabirin “Yukarıda bir hanımefendiyle görüştüğünüz söyleniyor” demesini üzerine gülerek cevap veren yakışıklı isim “Ben bu topları yer miyim ya" diyerek, “Yukarı hiç çıkmadım ki, çıkmış olsam bir nebze yerdim. Aşağıda Muzaffer abi, Acun abi ve ben sakin sakin oturduk” dedi.

Yakışıklı oyuncu, muhabirlerin sorularını yanıtladıktan sonra, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının isteğini kırmadı.

Fotoğraf çekilirken mesafeye dikkat ettiği görülen Koç, sonrasında teşekkür ederek aracına binip bölgeden uzaklaştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 16:39

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE