Oğuzhan Koç Demet Özdemir'le Aşkını İtiraf Ederken Kime Nispet Yaptı?

2021 yılının ilk aşk bombası Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir cephesinden geldi. Çeşme'de yeni yılı birlikte karşılayan genç aşıklar ilişkileriyle ilgili suskunluklarını bozdu.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir'le Aşkını İtiraf Ederken Kime Nispet Yaptı?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç aşklarıyla yılın ilk bombasını patlattı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un, yeni yılı Çeşme Alaçatı’da birlikte karşıladığı öğrenildi.

demet özdemir

The Stay Warehouse Oteli’nde üç gün tatil yapan çiftten Oğuzhan Koç, çiçeği burnunda sevgilisi Demet Özdemir’i O Ses Türkiye’nin yılbaşı çekimleri ve provalarında da yalnız bırakmadı.

YAKIN ARKADAŞLARI AŞK İDDİALARI ÜZERİNİ DEMET ÖZDEMİR'İ DEFTERDEN SİLDİ

Demet Özdemir'in Oğuzhan Koç ile aşk yaşadığının öğrenilmesi ve magazin basınının gündemine konu olması üzerine Oğuzhan Koç'un eski aşkları Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin, Demet Özdemir'i arkadaşlıktan sildi.

OĞUZHAN KOÇ: GÜZEL BİR İLİŞKİNİN AREFESİNDEYİZ

Adı Demet Özdemir ile aşk dedikodularına karışan Oğuzhan Koç, aşklarıyla ilgili ilk kez bir açıklama yaptı. Oğuzhan Koç, "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu hakkında daha fazla yanlış bilgi olsun istemediğim için açıklama yapıyorum. Bu konu kimseyi gereğinden fazla meşgul etmesin. Demet'le çok güzel bir sürecin arefesindeyiz. Herkese iyi geceler dilerim" diyerek aşklarının boyutunu kamuoyuyla paylaştı. Oğuzhan Koç'un aşk açıklamasındaki "kimseyi daha fazla meşgul etmesin" vurgusu eski aşkları Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak'a gönderme yapıyor yorumlarına neden oldu.

oğuzhan koç demet özdemir açıklama

GELİN SİZİ ŞİMDİ BUNDAN BİR YIL ÖNCEYE GÖTÜRELİM

Bundan 1 sene önce, bir “Gizli Kalsın” adlı mekan çıkışında, Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un şüphe uyandırıcı hareketleri dikkat çekince Demet gazetecilere şu açıklamayı yaptı: “Oğuzhan arkadaşım, beni o gece eve bıraktı. Yağmur’u çok seviyorum, onunla da arkadaşız. Hatta takipleşiyoruz.”

Şimdi yaşananlar sizce 1 sene önce yeşeren bir filizin dal budak salması olabilir mi?

Yorumlarınızı Instagram sayfamıza bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 21:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER