Oğuzhan Koç-Demet Özdemir Aşkında İhanet Şüphesi!

2021 yılının sürpriz aşkı Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un ilişkisi gündeme bomba gibi düşerken, sürpriz aşkın yankıları hala sürüyor. İddiaya göre ikilinin aşkının yeni değil çok daha öncesine dayandığı öne sürüldü.

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir Aşkında İhanet Şüphesi!

2020 yılının son günlerinde aşk yaşadıkları iddia edilen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, yeni yıla birlikte girdi. İkilinin fotoğrafları ortaya çıkınca, Demet Özdemir yaptığı açıklamada Oğuzhan Koç ile aşk yaşadığını “Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” sözleriyle manşeti bile kendisi atmıştı.

Demet Özdemir’in açıklamasının ardından Oğuzhan Koç da sessizliğini bozarak, “Demet’le güzel bir sürecin arifesindeyiz” açıklamasını yaparak ilişki yaşadıklarını doğruladı.

İHANET' İDDİASI! 
İkilinin sürpriz aşkı yeni yıla bomba gibi düştü. Sürpriz aşkın yankıları hala sürerken ortaya atılan bir iddia herkesin kafasını karıştırdı.

İddiaya göre, ikilinin aşkı yeni değil çok daha önce başladığı öne sürüldü. Özdemir 26 Nisan 2017’de Oğuzhan Koç’un Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile birlikte sunduğu 3 Adam programına katılmıştı. 2017 yılında Demet Özdemir’in yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşayan Oğuzhan Koç’un, programda Demet Özdemir’le olan samimi halleri dikkat çekmişti.

Oğuzhan Koç’un 4 Eylül 2019 tarihinde Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği ilk konserine Demet Özdemir de katılmıştı. Bu konserin yapıldığı tarihte Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya devam ediyordu.

"DEMET'İ NEDEN GÖRMEDİM?" 
Harbiye’deki ilk konserinde kendisini yalnız bırakmaya arkadaşlarına teşekkür eden Oğuzhan Koç, "Yağmur Tanrısevsin burada (kalbini göstererek), son dakika misafirimiz Büşra Pekin burada, Demet Özdemir burada niye görmedim?” sözleriyle güzel oyuncuya laf atmıştı.

Harbiye konserinden kısa bir süre sonra Tanrısevsin ile Oğuzhan Koç 4 yıllık ilişkilerini noktalandırmıştı. Ekim ayında açıklama yapan çift ilişkilerini dostça bitirdiklerini duyurmuştu.

EMİRGAN’DA BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir Aşkın İhanet Şüphesi!
Ayrılıktan kısa bir süre sonra 25 Kasım 2019 tarihinde Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Emirgan’da bir mekanda birlikte görüntülenmişti. Hatta o gece Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’i evine kadar bırakmıştı. İkili o günlerde haklarında çıkan aşk iddialarını yalanlayarak sadece arkadaş olduklarını söylemişti.

İKİ YAKIN ARKADAŞTI 

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir Aşkın İhanet Şüphesi!
İki yakın arkadaş Demet Özdemir ile Yağmur Tanrısevsin’in arası Oğuzhan Koç yüzünden bozulmuştu. Yağmur Tanrısevsin, eski sevgilisiyle görüntülenen yakın arkadaşı Demet Özdemir’i sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Tanrısevsin’in bu hamlesi sonrası, Demet Özdemir de arkadaşını silmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER