Oğuzhan Koç ayrılık acısı çekiyor

Geçtiğimiz günlerde Yağmur Tanrısevsin ile üç buçuk senelik birlikteliklerini ani bir kararla bitiren Oğuzhan Koç ayrılık acısı çekiyor.

Oğuzhan Koç ayrılık acısı çekiyor

Dört yıllık beraberlikten sonra evlenmeleri beklenen Yağmur Tanrısevsin ile Oğuzhan Koç geçtiğimiz haftalarda ani bir karar ile yollarını ayırmışlardı. Çift ayrılıklarını, "4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiç bir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık" diyerek Instagram'dan aynı anda paylaşım yaparak duyurmuştu.

Oğuzhan Koç'un Instagram sayfasından yayınladığı "Haram Geceler" şarkısını söylediği bir paylaşımda bulundu.

Senin için ağlıyorum.

Koç'un söylediği "Aklım başımda değil ki, sebebini bilmiyorum, bize nazar değdi inan, adım gibi biliyorum, yine bana haram geceler, senin için, ağlıyorum" şarkı sözlerini dinleyen ünlü popçunun hayranları ise, Yağmur Tanrısevsin'imi  özlüyor, ayrılık acısı çekiyor, ünlü oyuncuya mesaj gönderiyor vb. gibi yorumlarda bulundular.

Ünlü şarkıcı sosyal medyasından paylaştığı dağ evinden bir fotoğraf karesinin altına "Yeni şeyler evi, bir süre buralardayız, sonra yine beraberiz" yazdı. Çiftin hayranları Oğuzhan Koç'a en güzel şarkılar ayrılık acısı çekerken yazılır diyerek teselli de bulundular.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 17:16

Nurcan Şahin

YORUM EKLE