Oğulcan Engin'in Miray Daner görüntülenmesinin ardından Ezgi Eyüboğlu cephesinde de flaşh gelişme yaşandı

Oğulcan Engin'den ayrılan oyuncu Ezgi Eyüboğlu'nun yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu, sosyetik mimar Kerim Çarmıklı ile bir mekanda görüntüledi.

Oğulcan Engin'in Miray Daner görüntülenmesinin ardından Ezgi Eyüboğlu cephesinde de flaşh gelişme yaşandı

Oyuncu Kaan Yıldırım ile boşandıktan sonra Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşamaya başlayan Ezgi Eyüboğlu'nun evlilikle taçlanması beklenen ilişkisi ayrılıkla sonuçlanmıştı.

oğulcan engin ezgi eyüboğlu

Aşklarını göz önünde yaşayan ve sık sık sosyal medya hesaplarından romantik pozlarını paylaşan ikili, temmuz ayında ayrılık kararı almıştı.

oğulcan ezgi

Eyüboğlu ile ayrıldıktan sonra adı birçok güzelle anılan Engin, önce Youtuber Ala Tokel ile anılnıştı. Son olarak Miray Daner ile görüntülenmüşti.

miray daner oğulcan

 İkilinin birlikte görülmesinin ardından Ezgi Eyüboğlu'nun da özel hayatında bir gelişme yaşandı.

FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Gazete Magazin'in haberine göre; Güzel oyuncu, sosyeteden iç mimar Kerim Çarmıklı ile görüntülendi. İkilinin bir mekanda çekilen fotoğrafı ortaya çıktı. Ezgi Eyüboğlu'nun aşk iddiası sonrası ne açıklama yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

kerim çarmıklı ezgi eyüboğlu

KERİM ÇARMIKLI KİMDİR?

Ezgi Eyüboğlu ile ilişkilerinin ortaya çıkmasının ardından "Kerem Çarmıklı kimdir, Kerem Çarmıklı kaç yaşında, ne iş yapıoyor" soruları merak edildi.  Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden İsmail-Candan Çarmıklı çiftinin oğlu olan Kerim Çarmıklı, iç mimarlık yapıyor. Çarmıklı, 2016 yılında psikolog Zeynep Selvili ile nikah masasına oturan Çarmıklı geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşandı.

kerim çarmıklı

YORUM EKLE