Oğlu Pars’ı Kaybeden Ebru Şallı’dan Acı Talep: İzin Başvurusunda Bulundu

Geçtiğimiz ay, iki yıldır mücadele ettiği lenf kanseri nedeniyle oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı’dan herkesi hüzünlendiren talep geldi.

Oğlu Pars’ı Kaybeden Ebru Şallı’dan Acı Talep: İzin Başvurusunda Bulundu

Ebru Şallı, ‘Ponçik’ dediği ve iki yıldır mücadele ettiği lenf kanseri nedeniyle geçtiğimiz ay hayatını kaybeden oğlu Pars Tan ile ilgili herkesi duygulandıran acı talep geldi. İzin alabilmek için yetkili yerlere başvuru yapan Şallı’nın bu hareketi ‘en acı talep’ dedirti.

PARS’SIZ İLK BAYRAM…

9 yaşındaki oğlu olmadan ilk bayramını geçirecek olan Ebru Şallı, sokağı çıkma yasağı nedeniyle yürek burkan bir talepte bulundu. Eski manken, Ramazan Bayramı’nda Pars’ın mezarını ziyaret edebilmek için yetkili makamlara izin başvurusu yaptı.

KÖPEK İÇİN HAREKETE GEÇMİŞTİ…

Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Pars'ın mezarının başından ayrılmayan köpek için harekete geçmişti. Şallı, oğlunu her ziyaretinde dikkatini çeken ve mezarının başından ayrılmayan köpeğin bakımını üstlenmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:39

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER