Oflu Hoca Çetin Altay Demet Akalın’ın ‘Param Yok’ Çıkışı İçin Ne Dedi?

Ünlü oyuncu Çetin Altay, önceki gün kızı ile birlikte Cihangir’de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altay, yeni proje müjdesi verdi.

Oflu Hoca tiplemesiyle hafızalara kazınan Çetin Altay, önceki Cihangir’de evine giderken görüntülendi. Kızı Mila ile birlikte alışverişten geldiklerini söyleyen Altay, gazetecilerin röportaj isteğini geri çevirmedi.  

Oflu Hoca Çetin Altay Demet Akalın’ın ‘Param Yok’ Çıkışı İçin Ne Dedi?

Koronavirüs pandemisinden dert yanan Altay, “Virüs kaybolup gitse de normale dönsek” diye konuştu.

ÇETİN ALTAY’DAN YENİ PROJE MÜJDESİ
Altay, “Yeni proje var mı?” sorusuna, “Görüşme yapıyoruz. Kısmetse 1-2 hazırlığımız var yakın zamanda. Çok net değil ama güzel gidiyor. Yakın zamanda rengini belli eder” cevabını verdi.

“BİR TANE FİLMİMİZ MONTAJDA..”
Bir tane filmlerinin montajda olduğunu söyleyen 43 yaşındaki oyuncu yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlanması durumunda duyurusunu yapacağını belirtti.

Oflu Hoca Çetin Altay Demet Akalın’ın ‘Param Yok’ Çıkışı İçin Ne Dedi?

“TATİL YERLERİNİN DOLMASI BİRAZ ENTERESAN..”
Ünlü oyuncu Demet Akalın’ın tam kapanma sürecinde tatile giden vatandaşlara “Kimse param yok demesin” sözleri hakkında şöyle konuştu:

“Baya insan tatilde. Bilemiyoruz tabii. Çünkü kalabalık bir ülkeyiz. Karıştırmamak lazım. Gerçekten durumu olmayan da var. Dünyayı çok etkileyen bir durum ancak tatil yerlerinin de dolması biraz enteresan yani.”

“MAYIS’TAN SONRASI ÇOK YOĞUN GEÇECEK..”
Ünlü oyuncu, “Tatil yapacak mısınız” sorusuna ise “Ortalık düzelirse tatile gideriz ya da çalışıyor olabilirim. Çünkü bazı projeler o tarihlere denk geliyor. Benim için Mayıs’tan sonrası çok yoğun geçecek gibi duruyor” cevabını verdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER