O sözleri çok konuşulmuştu! Söylediğine bin pişman oldu...

Yıllar sonra gelen Nefise Karatay itirafıyla gündem olan Mehmet Ali Erbil, pişman oldu ve “Boşboğazlık yaptım” dedi.

O sözleri çok konuşulmuştu! Söylediğine bin pişman oldu...

Mehmet Ali Erbil, önceki gün Yeniköy sahilinde görüntülendi.

Mehmet Ali Erbil’in o sözleri çok konuşulmuştu! Söylediğine bin pişman oldu...

Hürriyet'te Behlül Aydın'ın haberine göre gazetecilerle sohbet eden Erbil, ekranlara dönmek istediğini söyledi: “Bir iki teklif var. Ben de istiyorum, ekranları çok özledim. Bir de nostalji olarak ‘Çarkıfelek’ ile dönersek çok daha anlamlı olur. Haftada iki gün düşünüyorum. İnsanlar dizilerden filan da sıkıldı. Bizim gibi eğlence programları daha cazip hale gelecek.”

Mehmet Ali Erbil’in o sözleri çok konuşulmuştu! Söylediğine bin pişman oldu...

Ünlü komedyen, yıllar önce Nefise Karatay ile bir dergiye verdiği pozdan yaşadığı pişmanlığı dile getirmişti. Mehmet Erbil, konunun hatırlatılması üzerine yaptığı açıklamayı boşboğazlık olarak nitelendirdi ve şöyle dedi: “O boşboğazlık oldu. Böyle bir açıklamaya gerek yoktu. Benim içimde yıllardır bir vicdan azabıdır. Yaptığım bir yanlıştı. Dünyada bunu sanıyorum Brad Pitt ile Angelina Jolie yapmıştı. Biz de Türkiye’de öncü olalım dedik.”

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2021, 15:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE