O Ses Türkiye'de sürpriz değişiklik: Jüriler birbirlerini bloklayabilecek

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yapımcısı olduğu O Ses Türkiye'deki yeni değişilikle jüri üyelerinin birbirlerini bloklayarak, yarışmacıların rakip jüri üyelerine gitmesini engelleyebileceklerini söyledi. Seda Sayan, Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk'ün jüriü yesi olarak yer aldığı O Ses Türkiye'nin yeni sezon çekimlerinde çok eğlendiklerini belirten Ilıcalı, yağmurlu İstanbul gecesinde giydiği terlik ve şortuyla dikkat çekti.

O Ses Türkiye'de sürpriz değişiklik: Jüriler birbirlerini bloklayabilecek

Yılın büyük kısmını Dominik'te geçiren Acun Ilıcalı, yağmurlu İstanbul gecelerinde plaj terliği ve şortla geldiği bir mekandan çıkarken magazin muhabirleriyle ayaküstü kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Jüri üyeleri birbirlerini bloklayacak

O Ses Türkiye yarışmasındaki yeni sezon değişikliklerinden bahseden Acun Ilıcalı, dört jüri üyesinin artık birbirlerini bloklayabileceklerini söyledi. Bir jüri üyesinin, takımına katılmasını istediğini yarışmacının gitmesini istemediği jüriyi bloklayarak avantaj sağlayabileceğini belirten 50 yaşındaki televizyoncu, yeni değişiklikle deneme çekimlerinde çok eğlendiklerini, yeni sezonda da bunun ekranlara yansıyacağını aktardı.

Yeni sezon O Ses Türkiye jüri üyeleri kimler?

O Ses Türkiye'nin TV8'de ekrana gelecek yeni sezon bölümlerinde Seda Sayan, Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk jüri üyeleri olarak yer alacak.

O Ses Türkiye yeni sezon 2. fragmanı

O Ses Türkiye yeni sezon 1. fragmanı

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER