‘O Ses Türkiye Ayrılığı’ Hakkında İlk Kez Konuştu: ‘Bilerek Yapmadım’

Murat Boz, O Ses Türkiye jüri üyeliğindeki ayrılık hakkında ilk kez konuştu. Yakışıklı şarkıcı, Instagram paylaşımını bilerek ve isteyerek yapmadığını, hatta paylaşım yaptığı gün konudan haberi olmadığını ifade etti.

‘O Ses Türkiye Ayrılığı’ Hakkında İlk Kez Konuştu: ‘Bilerek Yapmadım’

Murat Boz, önceki gün Etiler’de spor çıkışı objektiflere yansıdı. Kendisini bekleyen muhabirlerin röportaj yapalım isteğini geri çevirmeyen şarkıcı, O Ses Türkiye jüri üyeliğindeki ayrılık hakkında konuştu ve yaptığı Instagram paylaşımını bilerek ve isteyerek yapmadığını, hatta paylaşım yaptığı gün konudan haberi olmadığını belirtti.

“BELKİ TEKRAR BİR ARAYA GELİRİZ…”

Yakışıklı şarkıcı; “İki jüri arkadaşımı da çok seviyorum, gerçekten hayırlısı olsun. Ebru Gündeş, apayrı bir insan benim için. Seda ablam her şeyim o benim, çok seviyorum onu. Bugün böyle yollar ayrılmış olabilir ama belki ileride tekrar bir araya gelebiliriz” şeklinde konuştu.

“SEVDİĞİM İÇİN PAYLAŞMIŞTIM…”

Ayrılık iddialarının olduğu gün Hadise ile birlikte veda paylaşımı yapan Boz, sözlerine şöyle devam etti: “O gün Acun bir açıklama yapmış ‘Jüri değişecek’ diye. Benim durumdan haberim yoktu. Ben sadece fotoğrafı sevdiğim için paylaşmıştım. İnsanlar da haklı olarak ‘Murat Boz'mu gidiyor’ dedi ama bilerek ve isteyerek yaptığım bir şey değildi açıkçası” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda Murat Boz ayrılığı ile ilgili bazı açıklamalarda bulunmuştu...

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 09:19

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE