O davada tanıklar dinlendi! Deniz Bulutsuz mahkemedeydi, Ozan Güven duruşmaya katılmadı

Ve o davada tanıklar dinlendi! Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz'un ilişkisini bitiren davada tanıklar neler söyledi? İşte detaylar...

O davada tanıklar dinlendi! Deniz Bulutsuz mahkemedeydi, Ozan Güven duruşmaya katılmadı

İstanbul 58.Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, Deniz Bulutsuz gelirken, katılmayan Ozan Güven avukatları temsil etti.

DENİZ BULUTSUZ'UN ÇIĞLIKLARI! "OZAN BENİ ÖLDÜRECEK!"

Duruşmada ilk olarak Deniz Bulutsuz'un iş ortağı Erdem Oraylı tanık olarak dinlendi. Oraylı, "O gün kutlama yemeğine gittik. Keyifli bir geceydi. Gözüme takılan tek şey Ozan Güven'in ara sıra birlikte çalıştığım fotoğrafçı için, 'Avucumun içiyle tokatlayasım geliyor' dediğiydi. Yemek dönüşü beni eve bırakıp sonra uğrayacağım dediler. Yattım uyudum. Saat 03.00- 04.00 arası Deniz beni aradı. Sesi titriyordu. Ozan'la tartıştık dedi. Yanıma gelmek istedi. 20 dakika sonra Ozan Güven'in şoförü Hasan, Deniz Bulutsuz'u yalın ayak vaziyette yanıma getirdi. Deniz'in sweatshirtün yakası açıktı ve boyun bölgesi kan içindeydi. Gözü şiş ve kan oturmuştu. Çenesi yarıktı. 'Hasan ne oldu' diye sordum, bir şey demedi. Deniz, 'Ozan beni öldürecek' diye titreyip ağlıyordu. 'Hastaneye gidelim' dedim. Bir şok durumu vardı. Sabaha kadar konunun üzerinden geçip şoku atlatmaya çalıştık" dedi.

OZAN GÜVEN TARTIŞMA SIRASINDA "BARİ NASIL SEVİŞTİĞİNİZİ DE ANLAT" DEMİŞ!

Deniz Bulutsuz'un avukatı Hakan Şimşek Ramazan Çelik'e Bulutsuz'un dizlerindeki morlukların bulunduğu fotoğrafları göstererek "Bu morluklar ciddi yaralanmalardır. Neden sormadınız" dedi. Çelik de sorma ihtiyacı duymadığını belirtirken, diğer tanık Erdem Oraylı ise dizlerde morluk olmadığını söyledi. Ozan Güven'in evinin güvenlik görevlisi Murat Canbulat ise "Hiçbir gürültü patırtı duymadım" dedi.

"EVDEN KENDİM ÇIKTIM! SESİMİ DUYMAZDAN GELDİLER!"

Güvenlik görevlisinin ifadesine karşılık Deniz Bulutsuz, "Kabul etmiyorum kimse çıkıp 'Şoförü çağır' demedi. Evden ben kendim çıktım. Kulübenin bulunduğu yerden sesimi duymamak imkansızdır" diye konuştu.

DURUŞMA ERTELENDİ

Mahkeme, şoförün tanık olarak dinlenmesine, Deniz Bulutsuz'un raporlarına ve yara izinin kalıcılığının tespit edilmesini karar vererek duruşmayı erteledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 21:00

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE