Nusret'ten Kim Kardashian'a 'Lahmacun' Göndermesi!

Dünya üzerinde Türkiye ve Orta Asya Türk Devletleri de dahil olmak üzere Suriye, Lübnan, İsrail, Ermenistan mutfağında bilinen Orta Doğu yemeği Lahmacun, Kim Kardashian ve Nusret arasında yeni bir polemik konusu oldu!

Nusret'ten Kim Kardashian'a 'Lahmacun' Göndermesi!

Ermeni asıllı Amerikan şov yıldızı Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Lahmacun fotoğrafı paylaşarak 'Kimler Lahmacunu biliyor, bu bizim Ermeni pizzamız' paylaşımı yapmıştı.

Türkiye'nin dünyaya açılan markası Nusret, Kim Kardashian'ın bu paylaşımına kendi üslubu ile cevap verdi. Nusret sosyal medya hesabında Lahmacun yaparken çekilmiş bir videosunu paylaşarak videoya Kim Kardashian'ı etiketledi.

KIM KARDASHIAN HER FIRSATTA TÜRKİYE'Yİ KARALAMAYA ÇALIŞIYOR

Orta Doğu kültürüne ait bir yemeği Ermenistan Pizzası diyerek sahiplenmeye çalışan Kim Kardashian, bulduğu her fırsatta Türkiye'yi kötüleyen çıkışlar yapıyor. Türkiye ile Ermenistan halkının 1915 yılında yaşadığı olayları bir 'soykırım' gibi sunmaya gayret eden Kardashian'ın Lahmacun üzerinden propaganda yürütmesi sosyal medyada birçok ismin eleştirisine mağruz kaldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER