Nusret, Amerika'yı keşfetmeye devam ediyor! İşte yeni durağı...

Salt bea hareketiyle tüm dünyada adını duyuran Nusret Gökçe, dünyanın pek çok yerinde namını sürdürmeye davam ederken restoran zincirlerine bir yenisine daha eklemeye hazırlanıyor.

Nusret, Amerika'yı keşfetmeye devam ediyor! İşte yeni durağı...

ABD'nin de pek çok şehrinde restoranı bulunan Nusret Gökçe, şimdi de Las Vegas'ta yeni bir restoran açmak için harekete geçti. Vegas'ta yeni bir şube açmaya hazırlanan Gökçe için Amarikan medyası "Arka plandaki ortakları Ferit Şahenk ve Rotem Rosen" dedi.

Nusret Las Vegas

Kasap çıraklığı ile et sektörüne girdi. Bir süre sonra et pişirme ve tuzlama tekniği ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Salt bea adlı tuzlama ise ona şöhreti getirdi. İstanbul'da tek şubeyle başladığı restoran markası dünya çapında zincir haline geldi.

Nusret Las Vegas

Instagram'da 32.5 milyon takipçisiyle dikkatleri çekti! Şöhretin meyvelerini toplayan ünlü restorancı dünyanın dört bir yanında yatırıma geçtiABD basını ise Nusret'in bu yatırımına haberlerinde yer verdi. 4 buçuk milyona mal olacak restoranın ortaklarının olduğu belirtildi. Söz konusu isimlerin ise Ferit Şahenk ile İsrailli Rotem Rosen olduğu kaydedildi.

Nusret'in yeni ortağı

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 19:49

Selçuk Uzun

YORUM EKLE