Nurgül Yeşilçay’dan Necati Kocabay İtirafı

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Exxen’de yayınlanan Astrolojik Şifreler programının ilk konuğu oldu. Necati Kocabay ile bir süredir aşk yaşayan güzel oyuncu, özel hayatıyla samimi açıklamalar yaptı.

Nurgül Yeşilçay’dan Necati Kocabay İtirafı

Kefaret dizisiyle birlikte yeniden ekranlara dönen Nurgül Yeşilçay, Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in birlikte hazırlayıp sundukları Exxen’de yayınlanan Astrolojik Şifreler programının ilk konuğu oldu. Nurgül Yeşilçay, oldukça keyifli geçen programda samimi açıklamalarda bulundu.

Nurgül Yeşilçay’dan Necati Kocabay İtirafı

“NECATİ BENİM HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI..”
Doğum haritası analiz edilen Yeşilçay, bir süredir aşk yaşadığı Necati Kocabay’ın hayatında dönüm noktası olduğunu söyledi. Yeşilçay, “Hayatımı N.Ö. ve N.S. diye ayırmamız lazım öncelikle. Eniştenizden önce ve sonra. Necati’den önce çok daha karmaşık ilişkiler yaşıyordum. 40 yaşına geldiğimde mutfakta tek başımaydım ve dedim ki, yapmayacağım, böyle saçma sapan ilişkiler yaşamak istemiyorum. Sonra Necati ile tanıştım. Bir arkadaşımız tanıştırdı. En çok dikkatimi çeken kibar olmasıydı" dedi.

Nurgül Yeşilçay’dan Necati Kocabay İtirafı

“KENDİMİ İLK DEFA EVLİLİĞE HAZIR HİSSEDİYORUM..”
Necati Kocabay’ın yalnızlığını giderdiğini belirten Yeşilçay, “İlk defa Necati’den bir şeyler isteyebiliyorum. İnsanın her şeyi tek başına halletmeye çalışması çok ağır bir yük. Şimdi Necati’den bir şeyler isteyebilmek benim yalnızlığımı giderdi. Kendimi ilk defa evliliğe hazır hissediyorum” diye konuştu.

"ANNEM ÖLÜNCE DARMADAĞIN OLDUK!" 

Nurgül Yeşilçay’dan Necati Kocabay İtirafı
1998 yılında annesi Nazlı Yeşilçay’ı kaybeden güzel oyuncu, o anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Yeşilçay annesiyle ilgili, “Annem 1998 yılında vefat etti, bizim ailemiz darmadağın oldu. Çok etkilendim, hâlâ da çok etkilenirim" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER