Nurgül Yeşilçay’dan Erkan Petekkaya’ya Ağır Sözler!

Nurgül Yeşilçay’dan, koronavirüse karşı dizi seti çalışanlarıyla birlikte ‘Oy Korona’ adlı şarkı seslendiren Erkan Petekkaya’ya ağır sözler geldi.

Nurgül Yeşilçay’dan Erkan Petekkaya’ya Ağır Sözler!

Erkan Petekkaya, rol aldığı ‘Gel Dese Aşk’ isimli dizinin devam eden çekimleri sırasında set çalışanlarıyla birlikte sözü ve müziği kendine ait olan ‘Oy Korona’ adlı şarkıyı seslendirdi. Birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığının görüldüğü o anlara sosyal medya kullanıcılarından tepki geldi. O tepkilerden birini ise Nurgül Yeşilçay yaptı.

“ADAM SANMAK DAHA DA ZARARLI…”

İsim vermeden Erkan Petekkaya’ya göndermede bulunan Nurgül Yeşilçay, oyuncu için ağır ifadeler kullandı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Yeşilçay, “Uyuşturucu zararlı!!! Alkol zararlı!!! Salaklık zararlı!!! Adam sanmak daha da zararlı!!! E ben anlattım bunları!!!” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2020, 10:17

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER