Nurgül Yeşilçay'ın Anne Acısı! Ailesi Darmadağın Oldu

İkinci Bahar dizisinde oynadığı rolle Türk izleyicisinin gönlünü fetheden Nurgül Yeşilçay, hayatının en acı olayını ilk kez açıkladı. Yeşilçay, "Annemin ölümü çok erken gerçekleşti, ailemiz darmadağın oldu" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Nurgül Yeşilçay'ın Anne Acısı! Ailesi Darmadağın Oldu

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Acun Ilıcalı'nın dijital kanalı Exxen'de yayınlanan bir programa katıldı. Hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan Yeşilçay, gözyaşları içinde, annesini erken kaybettiğini ve bu olaydan sonra ailesinin darmadağın olduğunu söyledi.

nurgül yeşilçay

Şimdilerde FOX TV ekranlarında Mert Fırat ile başrollerini paylaştıkları Kefaret dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital eğlence platformu Exxen'deki 'Astrolojik Şifreler' programına katıldı.

"BİZİM AİLEMİZ DARMADAĞIN OLDU"

Programda annesini erken kaybettiğini anlatan Nurgül Yeşilçay, ''Annem 98 yılında vefat etti, bizim ailemiz darmadağın oldu. Çok etkilendim, hala da çok etkilenirim'' diyerek ağladı.

"NE BABAMIN AİLESİ NE DE ANNEMİN AİLESİYLE GÖRÜŞÜYORDUK"

Nurgül Yeşilçay, dramatik ailevi hikayesini böyle anlattı:

nurgül yeşilçay

''Annem başkasıyla evli, babam başkasıyla. İkisi birbirlerine aşık oluyor. Olay, Bolu'da geçiyor. Kaçıp İzmir'e geliyorlar, orada yeni bir hayat kuruyorlar. Ne babamın ailesi ne de annemin ailesiyle görüşüyorduk. Biz bize yeten küçük bir çekirdek ailemiz vardı.''

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER