Nurgül Yeşilçay'dan Masumlar Apartmanı Açıklaması! ''Biz Önce Yaptık''

Nurgül Yeşilçay uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Necati Kocabay ile önceki akşam Etiler'ed objektiflere yansıdı. Yeşilçay, TRT'nin yeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye karakterini daha önce kendisinin oynadığını söyledi.

Nurgül Yeşilçay'dan Masumlar Apartmanı Açıklaması! ''Biz Önce Yaptık''

Geçtiğimiz günlerde Magazinburada.net kamerlarına evlilik hakkında samimi açıklamalarda bulunan Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz gün Etiler'de bir mekan çıkışındaobjektiflere takıldı.  Yeşilçay, Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen'de yayınlanacak bir dizi çektiklerini söyledi. Oyuncu, "Pandemi döneminde çektik hazırladık. Acun Ilıcalı'nın Exxen adlı platformuna sattık" dedi.

"BİZ ONLARDAN ÖNCE ÇEKTİK"

TRT ekranlarında yayınlanan 'Masumlar Apartmanı'nda Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakterine benzer bir rolü üstlendiğini söyleyen Nurgül Yeşilçay, "Temizlik hastası bir kadını canlandıracağım. Ezgi Mola da oynuyor ama biz onlardan daha önce yaptık. Haziran'da çektik" diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

nurgül yeşilçay Necati Kocabay

NE OLMUŞTU?

Uzun süredir Necati Kocabay ile aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay evlilik sorularına “Arkadaşlar pandemi oldu, o yüzden  halay çekemiyoruz, düğün yapamıyoruz” diyerek oldukça espirili bir yanıt vermişti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 16:45

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE