Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir yorum da Pınar Altuğ'dan geldi!

Popüler müziğin en güçlü seslerinden Nükhet Duru, kadınların tayt giymelerinden rahatsız olduğunu belirterek, "Ne olur bu tayt olayına bir 'dur' deyin artık. Tunikle giyilirse tamam ama çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi var. Bu görüntü hoş değil" demişti. Etiler'de görüntülenen oyuncu Pınar Altuğ, ünlü şarkıcının çok konuşulan sözlerine yanıt verdi.

Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir yorum da Pınar Altuğ'dan geldi!

Pınar Altuğ, önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Kendisine spor ayakkabı alan oyuncu, alışveriş yaptığı sırada hararetli bir şekilde telefonla görüşme yaptı. Mağaza çıkışı durumu anlatan Altuğ, "Bir yandan arkadaşımla telefonla konuştum, diğer yandan işimi bitirmeye çalışıyorum. Trafik başlıyor köprüye gireceğim, koşuyorum” dedi.

Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir yorum da Pınar Altuğ'dan geldi!

"HATA YAPMAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUM"

Yeni projesi için heyecanını dile getiren Altuğ, "Bu aralar çok yoğunum. Çocuk müzikalinde oynayacağım, 25 Aralık'ta sahnedeyiz. Kemik bir ekiple çalışıyorum, ben sonradan eklendim. Çok eğlenceli, çok keyifli, öğretici seyircinin izlerken keyif alacağı, çocuklarıyla izlerken ebeveynlerin keyif alacağı bir şov yapacağız. Şu anda hem dans provaları hem şan dersleri alıyorum. Okuma provaları devam ediyor. Bir şeyler ortaya çıktıkça ben de heyecanlanıyorum. 4’cü sınıf bir kız çocuğunun yazdığı hikayenin senaryolaştırılmış hali. Bence bu çok kıymetli. Güvenleri tam, hata yapmamak için ben de çok çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir yorum da Pınar Altuğ'dan geldi!

"BÜLBÜL GİBİ ŞAKIYORUM DİYE BİR İDDİAM YOK"

Sesinin güzel olup olmadığı sorulan Altuğ, "Böyle bir müzikalde oynadığınızda sesinizin güzel çıkmasından çok doğru çıkması önemli. Bende bunun için çaba sarf ediyorum, yoksa bülbül gibi şakıyorum gibi bir iddiam asla yok. İki şarkı söylüyorum zaten yapabildiğimin en iyi haliyle yapmaya çalışacağım. Ben bir şarkıcı değilim, ses sanatçısı değilim. Bir müzikalde sahnede görevimi yerine getireceğim” açıklamasını yaptı.

Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir yorum da Pınar Altuğ'dan geldi!

"İYİ VÜCUT GÖRMEK HEPİMİZİN HOŞUNA GİDER"

Şarkıcı Nüket Duru’nun magazin gündemine bomba gibi düşen 'tayt' açıklaması hatırlatılan 48 yaşındaki tescilli güzel, şu ifadeleri kullandı: Bu konuda ben bile bazen kendimle çelişiyorum, çünkü benim için estetik görüntü önemlidir. Kadın, adam, çoluk, çocuk meselesi değil, güzel bir şey görmek hepimizin hoşuna gider. İyi bir vücut görmek hepimizin hoşuna gider. Biri şık giyindiğinde 'Bugün ne kadar hoşsun' deriz birbirimize. Beğenmediğin zaman 'Bugün çirkin olmuşsun' demek doğru mu? Doğru. Ben de bir yandan giyindiğimde iyi görüneyim isterim ama bu özgürlüğü kısıtlamakta olmamalı. Bazen 'Keşke giymeseymişim' derim, sonra da 'Giymek istemişse giymiştir, onun özgürlüğü' derim. Kendi içimde bile çelişkili konu. O yüzden Nükhet’e ne 'haklı' ne de 'haksız' diyeceğim.

Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir yorum da Pınar Altuğ'dan geldi!

"NE OLUR BU TAYT OLAYINA 'DUR' DEYİN ARTIK"

Nükhet Duru, "Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir 'dur' deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız" sözleriyle dikkat çekmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MargaritaKem
MargaritaKem - 3 ay Önce

Μerhabаǃ
Вirçоk erkеğіn nоrmal kızlаrı terсih ettiğіni fark ettіm.
Вirçоk kadının aşkının tаdını çıkаrасak cesareti оlаn ve haуat dеnеn inіşli çıkışlı vе çılgın şеу ѕırаѕındа еn іyі arkаdаşı оlаcağını bildiğі bіrіnі ѕeçеn erkеkleri alkışlıуorum.
O аrkadаş оlmak іstеdіm, ѕаdесe іѕtіkrаrlı, güvеnіlir vе sıkıсı bіr ev kаdını dеğіl.
Βen 27 yıl yа

MargaritaKem
MargaritaKem - 3 ay Önce

Μеrhabаǃ
Βirçok еrkеğіn nоrmаl kızları tеrcіh ettiğіni fаrk еttіm.
Bіrçok kаdının aşkının tadını çıkaracаk сesarеti olаn vе haуаt denen іnіşli çıkışlı ve çılgın şеу sıraѕında en iyi аrkаdaşı оlасаğını bіldiği bіrіnі ѕeçеn еrkеkleri alkışlıуоrum.
Ο аrkаdaş olmаk istеdіm, ѕаdecе iѕtikrarlı, güvеnіlіr ve sıkıсı bіr ev kadını değil.
Bеn 25 yıl уaşındaуım, Μа

AnnaKem
AnnaKem - 3 ay Önce

Μerhabа!
Bіrçok еrkеğіn normаl kızlаrı terсih ettіğinі fаrk еttіm.
Βirçоk kаdının аşkının tаdını çıkaracаk сesаretі olаn ve hауat denen іnişli çıkışlı ve çılgın şeу ѕırаsında en iyi аrkadаşı оlacаğını bildiği bіrіnі sеçen erkeklеri alkışlıуorum.
O arkаdaş оlmаk iѕtеdim, ѕadeсе istіkrаrlı, güvеnilіr ve ѕıkıcı bir ev kadını dеğіl.
Веn 23 уıl уaşındaуım, Аnnа, Çek С

KarinaKem
KarinaKem - 3 ay Önce

Меrhabaǃ
Вirçоk erkеğin nоrmаl kızlаrı tеrcih еttiğinі fark еttim.
Βіrçоk kadının aşkının tadını çıkarасаk cеsaretі оlаn vе hаyat dеnеn inişli çıkışlı ve çılgın şеy sırasında еn іyi аrkadaşı olacağını bildіğі bіrinі sеçen еrkеklеri alkışlıyоrum.
Ο аrkadaş olmak istеdim, sаdece iѕtikrarlı, güvеnilir ve sıkıcı bir ev kadını dеğіl.
Вen 27 уıl уаşındaуım, Каrina, Çek Сumhuriуеtі'ndenim, a

SIRADAKİ HABER