Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir eleştiri de Aydilge'den geldi!

Geçtiğimiz gün bir programa verdiği röportajda kadınların tayt giymesinin hiç hoş gözükmediğini söyleyen Nükhet Duru, sosyal medyada bir hayli eleştirilmişti. Ünlü şarkıcının açıklamasına tepki gösterenlerden biri de Aydilge oldu. İşte detaylar...

Nükhet Duru'nun 'tayt' çıkışına bir eleştiri de Aydilge'den geldi!

Önceki haftalarda Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde sahneye çıkması için davet edilen Nükhet Duru, festivaldeki hareketleriyle dikkat çekmişti. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Muhittin Böcek'e 'Böcük Başkan' diyen ve sahnedeki performansının ardından dinleyicilerin salonu terk etmesi hakkında da konuşan Duru, sosyal medyaya damga vurmuştu. 

Son olarak ünlü isim bu kez gündeme 'tayt' eleştirisi ile geldi. Duru, kadınların sokakta tayt giymesine karşı olduğunu “Herkes istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir dur deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Hoş bir görüntü değil.  Yurtdışından gelen modayı yanlış uyguluyor insanımız.” sözleriyle açıklamıştı.

Sosyal medyada tartışma konusu olan bu ifadelere bir tepki de şarkıcı Aydilge'den geldi. Aydilge, "Kadınların ne giyeceğini söylenmesine artık bir dur diyelim olur mu?" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER